ART / Etchings etc / Etchings 5784435
nr 578 4435
ETCHINGS
11 st. porträtt, England, 19th century, 12x9 (ramskador),
11 st. porträtt, England, 1800-tal, 12x9 (ramskador)
300
SEK 450
Monday April 20 2009
at 17:19:56
16/4 14:29:28
400 kr
19/4 20:52:55